Yen Çatı Sistemleri

demo contentÇatı firmaları olarak vermiş olduğumuz hizmet sayesinde birçok çatılarda sorunu ortadan kaldırmayı başardık ve çatı kaplama, konusunda en iyi malzeme işçilik hizmetlerimizi sunduk çatı izolasyon çatı aktarma ve firması olarak sizlere istanbul genelinde hizmetler vermeye devam ediyoruz.

Yeni çatı ile ilgili şunları söylemekte fayda olduğunu düşünmekteyiz. Yeni çatı yapımı, için tercihiniz ahşap veya çelik çatı yapımı olduğunda bizler ona göre çatı fiyatları, vermekteyiz. Çelik çatı yapımı, mesela fiyat olarak ahşap çatı yapımı arasında 50 TL, kadar bir fark oluşmaktadır. Bizler genel olarak bina çatılarında ahşap çatı uygulamasını önermekteyiz. ahşap çatı uygulaması maliyeti düşük ve bütçenize fazla zarar vermemektedir.

Çelik çatı yapımı, ise genel olarak fabrika çatılarda daha çok tercih edilmektedir. Fabirka çatılar ise 1000m2, gibi alana sahip ise çelik çatı konstrüksiyon, kaçılmaz bir hal almaktadır. Çelik çatı yapımı sayesinde uzun yıllar sorun yaşamazsınız ve daha sağlam bir yapıya sahip olursunuz. Çelik çatı ile ilgili proje ve çizim hazırlığı yapılır ona göre çayı uygulamasına geçilmektedir.