Yeni Çatı Uygulamaları

Example pagesYeni çatı uygulamaları, ile ilgili şunları söylemekte fayda olduğunu düşünüyorum; yeni çatı yapımı sıfırdan her şeyin yapılarak çatının hazır bir hale gelmesi demektir. Yeni çatı uygulaması, sayesinde 10 yıl garanti kapması ve uzun yıllar sorunsuz bir çatı yapılmaktadır. Sıfır çatılar yenilenmiş yüzüyle farklı bir yüzey elde etmektedir.

Ahşap çatı sistemleri

İlk olarak mevcut bir çatınız varsa onun yıkılıp ( Sökülüp ) onun olduğu noktaya yeni çatı yapmak için ilk aşamada ne gibi bir çatı uygulaması, o alanda işe yarar ve ne kadar kullanım alanı elde edebiliriz gibi soru işaretleri oluşmaktadır kafamızda, bizler çatı altında dubleks gibi daire tarzı yaşam alanları da yaratmaktayız. Ahşap çatı uygulamaları sayesinde çalışma alanımıza giren bu gibi çatı işleri sayesinde firmamız sorunsuz altından kalkabilmektedir. Ahşap çatı fiyatları, çatınızın m2 birim fiyatı, çatınızda kullanılacak olan malzeme değeri gibi birçok çatı kaplama sistemleri ile çatınıza fiyat verilmektedir. Ahşap çatı konstrüksiyon, firmaları olarak çam kereste ile sıfır yani yeni çatı sistemleri yapılmaktadır. Ahşap çatı maliyeti, çatınızda yapılacak işlem olarak da fark etmektedir. Ahşap çatı üzerine konulacak malzeme farkı kiremit olursa sık tahta ve ızgara sistemi yapılması bu maliyeti artırmaktadır. Sandviç panel, trapez sac, atermit, gibi malzemelerde ise fiyat az da olsa düşmektedir. Ahşap çatı firmaları, arasında en iyi çatı işleri ve uygulamaları yapan bir firmayız.

Çelik çatı uygulamaları, ise çatılarda en sağlam bir yapı olarak bilinmektedir. Çelik çatı sistemleri, profil, ray demir, ı demir, gibi malzemeler ile yapılmaktadır. Genel olarak apartmanlarda profil sistemleri uygulanmaktadır. Ray demirler ise fabrika çatılarında ve tekstil çatılarında uygulanmaktadır. Çelik çatı yapımı, kaynak ve oksijen kaynak sistemleri yapılmaktadır. Çelik çatı fiyatları, yukarda belirtmiş olduğum gibi m2 birim fiyatları, olarak hesaplanmaktadır. Çelik çatı firmaları, olarak istenilen proje sistemi çizilir ve o şekilde çelik çatı sistemleri uygulanır. Çelik çatı konstrüksiyon, yapısı sert ve sağlam olan istenilen şekilde modern bir yapıyı andıran çatı uygulamasıdır. Çelik çatı firması, olarak bizden istenilen her ne modelde olursa olsun bizler çatı firması olarak her modelde çatı uygulaması yapmaktayız. Çelik çatı raylı sistem, çelik çatı hareketli çatı yapımı gibi birçok çatı yapımı işleriniz ile ilgilenmekteyiz.