Çatı izolasyon uygulamaları

Çatı izolasyon uygulamalarıİzolasyon uygulaması, alanında uzman ve kalitesinde ödün vermeyen bir yapıya sahiptir. Membran olarak hitap edilen malzeme çok dayanıklı olması kullanım alanlarını artırmaktadır. Çatı izolasyon yapımı, temiz ve düzgün bir alanda işlem görmektedir. Çatı izolasyon uygulama fiyatı için bizimle irtibata geçerek çatı teklifi alınız.

Çatı döşemesi üzeri, balkon zemininde, çatı teraslarda, düz zemin izolasyonu, gibi birçok alanda çatı izolasyon uygulamaları yapılarak suya yön vermekteyiz. İzolasyon işleri, izolasyon firmaları, denince bizimle çalışın neden izolasyon uygulama? Kafanızda soru işareti kalmasın tercih edin sizlere en iyi izolasyon sistemleri, yapalım.

Bahçe ve otopark izolasyonu

Düz zemin üzerine su yalıtımı yaptırarak, balkon ve otopark zemin üstünü korumuş olursunuz bu sayede suyun aşağıya inmesini önlemiş olmaktasınız. Bahçe su izolasyonu, neden yapılmaktadır? Gibi sorular için şunu söylemek gerekmektedir. Beton zemin zamanla suyu emer ve betonda yıpranmalara sebep olmaktadır. Bu yüzden beton zemin üzerindeki toprak güzel bir şekilde temizlenerek zemine bir kat astar sürülür ve sonrasında membran zemin izolasyonu uygulamasına başlanır zemine yapıştırılarak zemini koruma açısından en iyi uygulamadır. Otopark üzeri veya üstü izolasyon yapımı da aynı özelliğe sahiptir ve o da membran su izolasyonu yapılarak sorunu çözülmektedir. İzolasyon uygulaması ve yapımı için bizlerden fiyatları, hakkında bilgi alabilirsiniz.