Çatı izolasyon; ülkemizde yani (Türkiye)’de izolasyon o kadar çok yaygın bir şekilde kullanılmakta ve tercih edilmekteki zamanla (Su yalıtımı) malzemesi olarak adlandırılmıştır. Su yalıtımı, denince ilk olarak akla izolasyon uygulamaları gelmektedir. Bunun sebebi tamamen çatının etnik alanlarında kullanılmaya müsait bir malzemedir.

Çatı izolasyon firmaları

Çatı izolasyon firmaları, firmamız İstanbul, genelinde yapmış olduğumuz çatı izolasyon uygulamalarında en önem verdiğimiz (Çatı) olduğundan genel olarak çatı ile ilgili konulardan bahsetmekteyiz. Çatı denince izolasyon, kiremit, gibi malzemeler akla gelmekte aslında birçok malzemelerin uygulamasını yapmaktayız. Çatı izolasyoncu, olunca her alanda işlemsel olarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Çatı izolasyon fiyatları

Kiremit altı izolasyon, yani kiremitlerin kaldırılıp temizlenmesi ve kiremit altına p3000 polyester keçeli siyah membran uygulaması yapılarak izole edilmesidir. Çatının suyla bire bir temas içersinde olduğu için ona göre izolasyon yani ( Su yalıtımı ) uygulaması yapılması şarttır. Google, gibi arama motorlarında yapmış olduğumuz anahtar kelime, çalışmalarımız sayesinde sizlere en iyi şekle referanslarımızı sunmaya çalışıyoruz. Membran izolasyonu, yapımı için önemle takip ettiğimiz bir çalışma olduğu için membran, konusunda bünyemizde profesyonel elemanlar çalıştırmaktayız.