Çatı tamiri 2015, en iyi şekilde en düzgün bir çalışma yaparak ilerde yani kısa bir zaman içersinde yapmış olduğumuz çatı, akıtırsa bu sorun bizim garanti kapsamına girmektedir. Herhangi bir çatı fiyatı, ve maliyeti konuşulmaz bizler yaptığımız işler dışında gelen çatı tamiri, sorunu hakkında fiyat ve maliyet vermekteyiz. İstanbul çatı tamiri firmaları, bağcılarda olan ofisimiz ile İstanbul’un her semt veya ilçelerinde çatı tamircileri, olarak hizmetler vermekte ve çatı tadilatı yapmaktayız.

Çatı tamiri

Çatı tamiri fiyatları

Çatı tamiri fiyatları, ile ilgili sizlere şunu söylemem gerekmektedir. Fiyatları, konusunda alanındaki sorunlara göre değişmektedir. Sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki çatı tamiri, önem gerektiren bir durumdur ve sebebi, çatı tamiri, çatılarda yapılırken sorun tespit çalışmalarımızı iyi yapmalıyız. İzolasyon, kiremit, sandviç panel, trapez sac, şıngıl kaplama, ondüline kaplama, gibi çatılarda anında sorununuza çözüm oluyoruz. Çatı oluğu tamiri fiyatları? Çatı oluk tamirleri aslında çok olmaktadır. Sebebi malzeme çok dayanıklı olmamasından kaynaklanmaktadır. Çatı oluk dere tamiri ile çatılarda oluk sızıntıları da çözüyoruz.

Çatı tamiri fiyatları

İstanbul çatı tamircisi

Çatı tamirleri, günümüzde sadece ( Çatı ) üzerinde döşemesinde üzerinde bulunan mevcut kiremit, veya izolasyon gibi vb. malzemelerin zamanla yıpranması ve veya kırılması sonucu çatının o noktalardan su almasına sebep olmaktadır. Çatı tamircisi olarak İstanbul geneli çalışmalarımız mevcut olduğundan çatı tamirleri yapılmaktadır. İlk olarak çatınızda hasar tespit işlemi yapılır. Bunu çatı altından veya üstünden yapmaktayız. el feneri yardımı ile çatınız alttan kontrol edilerek problemin nerden nasıl çıktığına dahil araştırmalar yapılarak çatı tamircisi, sizlere bu şekilde yardımcı olmaktadır. Çatı döşemesi çürümüş olabilir! Ya da kiremitler kırılmış olabilir! İzolasyon yırtılmış olabilir! Gibi sorunlar ile çatınızda hasarları giderme adına uygulamalı çalışmalarımız ile sizleri kış aylarında bu mağduriyetten kurtarıyoruz.