Çatı Modelleri

En iyi Çatı modellerini sizlere çıkartmak adına Babadağ Çatı firması, olarak görüşlerinizi yapmış olduğumuz işler ile göstermekteyiz. Çatı modelleri, denilince hangi Çatı modelleri, olursa olsun hemen her Çatı işleri yapılmaktadır. Ahşap Çatı modelleri, Şıngıl Çatı modelleri, Çelik Çatı modelleri, gibi Çatı uygulama modelleri yapmış olduğumuz işler arasında bulunmaktadır. İstanbul genelinin bir çok noktasında Çatı yapımı, yapılarak göstermiş olduğumuz hassasiyet ile Çatı modelleri ortaya çıkartılmaktadır.

Ahşap Çatı modelleri, olarak mesela çatınızın şekli yani tablo beton zemini girintili çıkıntılı ise bizlerde ona göre Ahşap Çatı uygulaması, yapmaktayız. Ahşap çatılar, m2 birim fiyatı, hesaplanarak Çatı fiyatı verilmektedir. Çatınızın ölçüleri hesaplanmadan Çatı fiyatı verilmemektedir.

Çelik Çatı modelleri, konusunda ise Çelik Çatı demir profiller ile yapılan bir uygulamadır. Çelik Çatı işlerinde kullanılan her malzeme ve Çatı kaplama, bizler için Çatı modelleri temasının içersinde oluşan bir uygulamadır. Profil Çatı modelleri, Çelik Çatı modelleri, demir Çatı modelleri, diye hitap edilmektedir.

Şıngıl Çatı modelleri, izolasyonlu çatılar olarak osb kaplama Membran kaplama, Şıngıl Çatı izolasyon uygulamaları yapılmaktadır. birde yapraklı Şıngıl uygulamaları shingle Çatı kaplama işlemleri yapılmaktadır. bunlar için her birinin model renkler bulunmaktadır.

Kiremit Çatı modelleri, hakkında konuşmak gerekirse kiremit Çatı modelleri o kadar fazla ki, inanın bizler bile hızına yetişemeyip uygulamadığımız kiremit Çatı modelleri, bulunmaktadır. Kiremit Çatı sistemleri ve kiremit Çatı modelleri hakkında bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz.