Çatı Uygulamaları

Söz konusu Çatı olunca inanın o kadar çok detaylara sahip ki birçok Çatı uygulamaları, mevcuttur. Bizlerde Çatı firması, olarak göstermiş olduğumuz hassasiyet ile Çatı işleri, konusunda işlerimizin ne kadar önemli olduğunu ve Çatı kaplama, alanında izolasyon uygulamaları konusunda her zaman tedbirli ve profesyonel hizmetler verilmektedir.

Ahşap Çatı uygulamaları

Ahşap Çatı uygulaması, günümüzde yapılı olan ve halen ayakta durmaya çalışan eski çatıların çoğu Ahşap Çatı, ile yapılmıştır. Ahşap Çatı uygulamaları, sayesinde yeni modern çatılara sahip olunmaktadır.

Çelik Çatı uygulamaları

İşlevsel olarak Ahşap Çatı ile arasında dağlar kadar fark bulunmaktadır. Birisi ham madde ile yapılan diğeri ise doğanın bize vermiş olduğu bir kereste olmaktadır. Çelik Çatı sistemleri, bilindik üzere Profil demir Çatı, olarak yapılmaktadır. bizler İstanbul sanayi bölgelerinde ya da fabrika çatılarda en çok Çelik Çatı uygulamaları yapmaktayız.

Şıngıl Çatı uygulaması

En güzel uygulama tercihi olan ve uzun ömürlü bir Çatı kaplama malzemesi olarak hizmete sürülen bir Çatı uygulamaları olarak bilinmektedir. Şıngıl Çatı, günümüzde eski malzemeleri çatıdan atan ve kendine iyi bir yer eden uygulamadır. Şıngıl Çatı Avrupa standartları içersinde Türkiye’ye gelerek hız kazanan bir Çatı uygulaması olarak bilinmektedir.

Kiremit Çatı uygulaması

Kiremit Çatı, tamamen artık zengin kesime hitap eden bir malzeme olarak bilinmektedir. Kırsal kesimler yukarda da belirttiğim gibi sahil ve yazlık villa tarzı evlerin çatılarında daha sık kullanılmakta ve uygulama yapılmaktadır. bizler herhangi bir Çatı ayrımı yapmadan tüm İstanbul genelinde kiremit Çatı uygulaması yapmaktayız. bu sayede çatılar yeni kiremit uygulamasına kavuşmaktadır.