Kiremit çatı kaplama;

Çatının vazgeçilmezi, olmazsa olmazı kiremit, çatılarda en çok istenilen ve şimdiye nazaran biraz düşüklük yaşanan kiremit, zamanla yeni çıkan modelleri, İstanbul da yaşayan müşterilerimizi harekete geçirmekte, çatı için önemi yüksek olan bir malzemedir. Kiremit çatı uygulamaları, sizinde bildiği kadarıyla kırılmadığı sürece asla ve asla sorun çıkartmaz ve şimdi artık yeni çıkan modeller çok sağlam ve sizlere sağlıklı bir yaşam sağlamak açısından iyi bir şekilde üretilmektedir. Kiremit uygulaması, firmamız bünyesinde çalışan deneyimli kiremit çatı kaplama, yapan ustalarımız sayesinde sizlere son sürat hizmetler vermeye devam ediyoruz.

Kiremit çatı kaplama firmaları

Çatılarda kiremit’in önemi !

Kiremit önemli bir malzemedir ama şu bir gerçektir ki; maliyeti yüksek bir malzemedir. Tabi malzemenin modeline renk özelliğine göre değişmektedir. Çatı, istenilen şekilde görünmesine istiyorsunuz ama pahalı geliyor bunun için firmamız sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Kiremit kaplama fiyatları

Kiremit çatı kaplama uygulama, birçok işlem yapımında kullanılacak olan malzemeler üretici firmanın bizlere yani firmamıza vermiş olduğu liste fiyatında sizlere Çatı, teklifi verilmektedir. Kiremit çatı kaplama, modelleri ve renkleri çok olduğundan müşterilerimize direk olarak bizler fikir sunuyoruz. Çatının görünümüne önem veren müşterilerimiz ise istediği konusunda seçim yapabilmektedir. Bizlerde çatı kaplama, işlerinde kiremit, işçilik, ve diğer malzemeler ebadında sizlere Çatı fiyatları, vermekteyiz.

Kiremit çatı

Kiremit çatı yapımı

Kiremitlerin tercihi yapıldıktan sonra ilk işlem olarak, çatıda eski bulunan kiremitlerin vinç, yardımı ile kazan içersine konularak aşağıya indirilmesi, ve zeminin düzgün olup olmadığına karşın düzeltilmesi, arkasında zemin üzerine yani ahşap veya beton üzerine İzolasyon, uygulamasının yapılması, ve sonrasında kiremit yapımı, başlanmaktadır. Kiremit çatı yapımı, iyi bir ekiple yapılır. Ne demek istediğimi, şöyle söyleyeyim aslında kiremit ustası, kiremit nasıl dizileceğine dahil, bilgili kiremit’in alt diş kısmının iyi oturtulması gibi bir çok uygulamayı yapan bir ekibimiz bulunmaktadır.