En iyi şekilde yapılan her iş her zaman sizleri uzun yıllar idare etmektedir. Membran çatı kaplama, bu konuda en sağlam su yalıtım örtüsüdür. Membran çatı yapımı, sayesinde uzun yıllar su sızıntılarından kurtulmaktasınız. Çatılarda teraslarda en çok tercih edilen bir malzeme haline gelen membran çatı uygulaması, sayesinde çatı zemin üzerine, kiremit altına, osb üstüne, şıngıl altına, temel izolasyonu, olarak birçok noktada membran çatı kaplama işlemi yapılmaktadır. Membran çatı, kalitesi ve ustalığı çok hassas bir konudur. Sebebi ise, çatılarda membran uygulamaları yapılmadan önce zemin düzgünlüğü ve zemine bir başka malzeme uygulaması yapılması gerek olup olmadığı kararı çok önemli bir konudur. İstanbul halkı en çok tercihte bulunduğu uygulama ise yine membran çatı kaplama, uygulaması olarak bilinmektedir.

Kiremit altı membran uygulaması Membran osb çatı

Teras membran kaplama, uygulaması beton zemin üzerine uygulaması olan bir çatı su yalıtım işlemidir. Membran kaplama, istenilirse çift kat olarak uygulanmaktadır. beton zemin deforme olmuşsa ilk kat olarak ince bir şap tesviye atılıp ardından sürme astar yalıtımı yapılarak üzerine polyester keçeli arduazlı kumlu membrna uygulamaları yapılarak çatınızdaki problemi ortadan kaldırmaktayız.

Membran çatı fiyatları Şıngıl membran kaplama

Membran çatı fiyatları, kiremit çatı aktarma işleminde en çok işlev gören kiremit altı membran uygulaması, sebebi ise eski malzeme çürüyüp atılması ve yeni bir kiremit altı su yalıtım uygulaması yapılarak çatılardaki sorunu ortadan kaldırmaktayız. Membran uygulaması, şıngıl çatı kaplama işleminde de kullanılmaktadır.