Onduline çatı kaplama

Çatının maliyetini özellikle hesap eden müşterilerimiz ucuz maliyetle çatı yaptırmak istemekte, bu yüzden bizler firma olarak müşterilerimizin istediği şekilde çatı teklif fiyatları verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Çatının en uygun hangi maliyete yapılabilir, en iyi hangi malzemeler kullanılır, gibi düşüncelerini ortadan kaldırmak için Onduline çatı kaplama, uygulamasını tavsiye etmekteyiz. Onduline çatı, maliyeti olarak aslında hem işçilik, hem de malzeme fiyatları olarak ta bazı müşterilerimize uygun gelmektedir. Bizler bu yüzden Onduline çatı kaplama’yı tercih etmeleri yönünden referans olarak müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Onduline Çatı Sistemleri ;

En önemlisi çatının yapısı alan keşif’i iyi yapılması, dikkatli çalışmalar sergilenmesi öneminde güzel işler ortaya konulmaktadır. Kiremitler, şıngıllar, trapez saclar, sandviç paneller, gibi birçok çatı malzemeleri arasında büyük fark olan Onduline, yapısında zift barındıran ve 4 çeşit renklere sahip olan Onduline, çatılarda bütçe olarak tercih edilen ama sağlamlık ve uzun ömürlülük konusunda diğer saydığım malzemeyle hiçbir zaman kıyaslanmamaktadır. Bu yüzden bizler İstanbul’un kalabalık semtlerinde bunu daha çok uygulamaktayız. Onduline çatı sistemleri, yapısal olarak güçlü ve dayanıklılık direnci düşük olduğundan üzerinde fazla yürünmemesi, bizler firma olarak uyarmaktayız. Çatı bitiminden sonra anahtar teslim esnasında uyarı vermekteyiz.

Onduline Isı Yalıtımı  ;

Öncelikle şunu söylemek istiyorum ( ısı yalıtımı ) sağlanması için sadece Onduline, malzemesinden umut ve medet beklenmesin çünkü, Onduline çatı kaplama, malzemeleri ısı ile değil bir nevi yağmur, ( su yalıtımı ) malzemesi olarak kullanılmaktadır. Onduline, üretici firması buna çözüm olarak Onduline altı ısı yalıtım köpüğü üretmektedir. Bizler firma olarak bu şekilde üretilen malzemeleri müşterilerimize söylemekte ve anlatmaktayız; siz müşterilerimiz eğer (ısı yalıtımı) sağlanmasını istiyorsanız Onduline ısı yalıtım malzemesine bire bir diğer Onduline malzemesi gibi oluklu bir yapısı bulunmaktadır. İlk olarak çatı döşemesi üzerine onu kullanarak sonrasında üzerine Onduline, konulmaktadır.

Not :  Bu şekilde hem üzerine acil durum esnasında çıktığınızda ezilme riski de azalmış olacaktır.

Çatılarda ondüline kaplama ;

Gelinen bu zamanda istenilen ve tercih edilen Ondüline, firmamız tarafından sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Çatı yapımı işlerimiz İstanbul genelinde olduğundan dolayı İstanbul ve buna yakın çevrelerimizde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ondüline çatı, çatılarda tercihi olan müşterilerimize her konuda yardımcı olmaktayız. Ondüline çatı kaplama, çatı ızgara lama, sistemleri üzerine de uygulanmaktadır. Çatı döşemesi olmasına gerek duyulmamaktadır.